Budete presmerovaný. DSC Slovensko
DSC - Digital Security Controls Slovensko s.r.o

Vítame Vás na našich stránkach. Vznikli sme v roku 1998 ako výhradný dovozca produktov DSC Canada koncernu Tyco pre územie Slovenskej republiky.

Z nášho sortimentu ponúkame:
 • EZS - Zabezpečovaciu signalizáciu DSC, Visonic
 • EPS - Elektrickú požiarnu signalizáciu DSC,
 • PCO - Pulty centralizovanej ochrany Sur-Gard
 • PS - Prístupové systémy Kantech,


Pre Power Neo nové skrinky NK T
PC5003-PT- aj s tamper kontaktom

- zabudovaným transformátorom

-predlisom na umiestnenie držáku na GSM zariadenie typu GS alebo TL

 

 


Power Series Neo Go
Neo Go

Aplikácia využívajúca komunikačné rozhranie IP na online zobrazenie na mobilných zariadeniach pre koncového uživateľa

 


Modul EnvisaLink 3
PC1404RKZ

TCP/IP komunikátor určený pre koncového uživateľa, pripojuje sa k ústredni rady Power a pre nastavenie požaduje podporu DHCP. Komunikátor je možné použiť pre nasledujúce funkcie: 

Web server - pro monitoring stavu objektu

 • monitoring a ovládanie ústredne
 • ovládanie pomocou web prehliadača (IE, Chrome, Opera Mini, ..)
 • mobilny link (aplikácia pre Android a iPhone) - v sk cz  en, podporuje 8 blokov, 32 zón

Další funkce

 • podporuje posielanie emailov SMS správ
 • ústredňu možte na diaľku ovládať a monitorovať prostredníctvom mobilného telefónu alebo webového prehliadača - pomocou webovej služby https://www.eyez-on.com
 • nieje potrebná verejná IP adresa
 • pomenovanie zón, blokovy a užívateľov
 • uživateľské rozhranie - volba jazyka  EN  CZ  SK
 • podporuje ústredne rady Power (hlási sa ako modul PC5400)

 


SW nadstavba C4
PC1404RKZ

Čo prináša integračný bezpečnostný systém C4? Podpora PZTS (EZS), EKV (ACS), CCTV, EPS a iných technológií Integrácia bezpečnostných technológií, ale i iných systémov do jednotného monitorovacieho a riadiacehp systému Umožňuje jednoduché a efektívne riadenie a monitorovanie udalostí a mimo iné rovnako poskytne synchronizáciu času naprieč všetkymi technológiami. V prípade rozsiahlejších systémov sa dnes stáva zabezpečenie takéhoto systému nutnosťou. Eliminácia ovládania pripojených technológií cez vlastný ovládací panel (odlišujú sa vzhľadom, spôsobom ovládania) čo požaduje vysoko kvalifikovanú obsluhu. S tím súvisiace vysoké investičné i mzdové náklady. Aj napriek tomu že sme registrovaným partnerom software C4 len krátku dobu, už dnes sme schopný ponúknuť integráciu DSC produktov ako sú EZS ústredne Maxsys a POWER, adresovateľné systémy EPS AFD2000, PCO prijímač SurGard, ale tiež kamerový systém Luxriot a Milestone.

 


Visonic PowerG bezdrôtová technológia
PC1404RKZ

Izraelská firma Visonic patrí dlhé roky k priekopníkom bezdrôtovej technológie a svoju pozíciu si upevňuje novú revolučnú technológiou PowerG. Ta vyniká nielen obojsmernou komunikáciou na frekvenci 868 MHz mezi jednotlivými prvkami, ale i radou patentov zaisťujúcich bezproblémovú prevádzku i v miestach s RF rušením.


Envisalink-3 modul - pripojenie k internetu
PC1404RKZ

TCP/IP komunikátor určený pre koncových uživateľov, pripojuje sa k ústredni radu Power a pre nastavenie požaduje podporu DHCP. Komunikátor je možné použiť pre nasledujúce funkcie: Web server - pro monitoring stavu objektu, monitoring a ovládanie ústredne, ovládanie pomocou web prehliadača (IE, Chrome, Opera Mini, ..) DSC Alarm Monitor (aplikacie pro Android a iPhone) - v EN, podporuje 1 blok, 32 zón.


Nový softvér DLS 5
PC1404RKZ

DLS 5 – nová verzia populárneho softvérového produktu na programovanie a diagnostiku ústrední DSC. Je určená pre operačné systémy Windows 9x/NT/2K/XP/Vista a 7. Táto verzia má aj českú mutáciu. Softvér DLS 5 je určený pre montážne firmy.

 

 


Nový softvér DLS 5 SA
PC1404RKZ

DLS 5 SA – nová verzia softvérového produktu na programovanie a diagnostiku ústrední DSC. Je určená pre operačné systémy Windows 9x/NT/2K/XP/Vista a 7. Táto verzia má aj českú mutáciu. Softvér DLS 5 SA je určený pre koncového zákazníka.

 

 


PC1404 RKZ WH
PC1404RKZ

Ekonomická 8-zónová LED klávesnica so zónovým vstupom. Je vyhotovená v modernom úzkom dizajne na ovládanie 1 bloku. Zobrazuje prvých 8 zón, má 1 zónový vstup, 3 tiesňové tlačidlá, regulovateľné podsvietenie veľkých kláves, integrovaný bzučiak, nočné bočné podsvietenie na jednoduchšiu orientáciu (biela farba).

Informačný leták.pdf (PDF - 204 kB)

 


PTK5507
EA-R8

Dotyková 7" klávesnica pre ústredne DSC POWER od verzie 4.2.

Prednosti klávesnice: 7" farebný dotykový displej, moderný dizajn, rozlíšenie displeja 800 x 480 pixelov, indikácia stavu zabezpečenia systému pomocou LED diód, intuitívne užívateľské rozhranie, podrobná pamäť udalostí, možnosť prispôsobenia domovskej obrazovky a tapety, menu užívateľského a inštalačného programovania, možnosť spoločného ovládania blokov, možnosť virtuálnej klávesnice, slot pre SD kartu, funkcia digitálneho rámčeka na prehliadanie fotografií, aktualizácia firmware pomocou SD karty alebo SW DLS IV.


Opakovač rádiového signáli WS4920
NEW Power Series

DSC rozširuje sortiment bezdrôtových zariadení o opakovač rádiového signálu, ktorý je určený k predĺženiu dosahu jednosmerných bezdrôtových prvkov (detektory, ovládače,...), ktoré už nemajú dostatočný signál na komunikáciu s ústredňou alebo je ich komunikácia nespoľahlivá (rušenie, interferencia). Funkcia opakovača spočíva v odvysielaní prijatého signálu nastavenej periférie s malým oneskorením. Oneskorenie zabezpečuje to, aby nedochádzalo ku konfliktu vysielania opakovača s vysielacou perifériou. Každá periféria, ktorá je nastavená v opakovači, musí byť súčasne nastavená aj v ústredni.

Technické parametre:

 • Je spätne kompatibilný s už existujúcimi ústredňami Alexor, Power a Maxys
 • V systéme je možné použiť až 4 opakovače súčasne (nesmú sa radiť za sebou)
 • Modul je napájaný pomocou priloženého sieťového adapréra
 • Modul je zálohovaný vstavanou batériou, ktorá zaistí jeho funkčnosť na 24 hod.
 • Jednoduchý režim určenia bezdrôtových prvkov
 • Do modulu je možné prihlásiť až 164 bezdrôtových prvkov
 • 3 stavové LED kontrolky
 • Komunikačná frekvencia 433 MHz

Alexor - bezdrôtový ochránca Vášho domova

nová verzia v1.1

ALEXOR

Prvá ústredňa so zabudovanou komunikáciou v češtine. ?Bezdrôtová zabezpečovacia ústredňa ALEXOR je hlavnou časťou obojsmerného bezdrôtového zabezpečovacieho systému od firmy DSC. Nakoľko ide o úplne bezdrôtový systém, jeho inštalácia je veľmi jednoduchá a vyžaduje si len vyvŕtanie niekoľkých otvorov pre upevnenie zariadenia a pripojenie sieťového napájania. Súprava ALEXOR je kompatibilná s jednosmerným aj obojsmerným bezdrôtovým príslušenstvom, detektormi a klávesnicami. Konštrukcia je optimalizovaná pre rôzne konfigurácie – vyžaduje podstatne menej času na inštaláciu ako tradičné drôtové alebo hybridné systémy. Výhody má aj pre vlastníkov domov. Bezdrôtové riešenie znamená kratšiu dobu čakania a minimálne zásahy do konštrukcie domu.

Technické parametre:

 • 37 hlasových správ s popisom udalostí v objekte - svetový unikát!
 • 16 vlastných hlasových správ
 • Ovládanie systému pomocou tlačítok na telefóne
 • Systémové IP komunikátory TL265GS a GS2065 v1.1 umožňujú:
 • SMS správy so všetkými stavmi ústredne
 • Ovládanie ústrene pomocou SMS správ
 • Diaľková správa ústredne
 • Prenos udalostí na PCO prostredníctvom internet/GPRS - IP komunikácie
 • Zabudovateľný GSM komunikátor GS20A priamo do ústredne

Alexor katalog.pdf (PDF - 1,6 MB)

www.alexor.sk


Vonkajší bezdrôtový PIR snímač s univerzálnym vysielačom
WS 4905
WS4905

Bezdrôtový PIR detektorWS4905 je určený na indikáciu narušenia exteriéru človekom. Ide o dvojzónový vonkajší detektor firmy Optex, ktorý je doplnený o vysielač kompatibilný so systémami DSC (Alexor, Power a Maxys). Veľkou výhodou je skutočnosť, že má spoločné napájanie a signál s nízkym napätím batérií ja štandardne prenášaný na ústredňu EZS. Má 2 tamper kontakty (predný a zadný), ktoré okamžite hlásia otvorenie detektoru alebo jeho prípadnú odtrhnutie z podložky.

Technické parametre:

 • Vonkajší bezdrôtový detektor pohyb
 • Detektor firmy Optex, doplnený vysielačom, kompatibilným so systémom DSC.
 • TAMPER kontakt, ktorý okamžite hlási otvorenie detektora
 • Snímač vykonáva pravidelne autotest a hlási svoj stav prenosom do systému
 • Dosah detektora je 12m, 90°. montážna výška je 0,8 až 1,2m
 • Detektor má nastaviteľnú citlivosť a čítač pulzov (2 alebo 4)
 • Použiteľný pre všetky bezdrôtové prijímače od DSC.
 

Power Series Neo na sklade

Požičajte si na vyskúšanie .

Katalóg produktov DSC 2015

Katalóg produktov DSC pre rok 2015.


Brána GSM GS-20P

GSM brána nielen pre ústredňu Power, umiestňuje sa priamo do krytu k ústredni alebo k pomocnému zdroju (kryt PC5003CD) pomocou dodaného montážneho chrbátu. Má 3 vstupy, 2 reléové výstupy, simuluje telefónnu linku, posiela SMS správy na základe prenosových kódov a podporuje až 3 hlasové správy. Medzi jej nové vlastnosti patrí napr. možnosť upgrade firmware; monitorovanie napájacieho nap§tia – pri poklese pod 10,5 V dôjde k prepnutiu do režimu zníženej spotreby, kde sa odoberá iba 7 mA,...

 Detektor CO Kidde 900

Autonómny klásič kysličníku uholnatého (CO). Napájanie 3 x AA batériami (súčasť balenia) s internou sirénkou. LCD displej zobrazuje koncentráciu CO v okolitom ovzduší. Citlivosť poplachu je nastaviteľná od 30 ppm do 300 ppm. Životnosť snímača je 7 rokov, ukončenie životnosti detektor signalizuje. Kidde 900 je ideálny do garáží, kotolní, miestností s kozubom, kuchýň a kúpeľní s plynovými spotrebičmi.

Katalóg produktov DSC 2012-13

Katalóg produktov DSC pre rok 2012-13.


Počet prístupov
Webdesign DSC 2011